Pierwszy Dzień Poławiaczy Jabłek

Historyczny, a w genezie spontaniczny. Pierwszy Dzień Poławiaczy Jabłek był bardzo pięknym dniem dla domu w Kamionku, pełnym radości i dobrej energii i odwiedzin wielu pozytywnych ludzi. Dziękujemy Wszystkim którzy do nas przybyli na wierzchołek wzgórza w Kamionku, poławiali jabłka i zakupili cegiełki. Rekordziści zebrali 16 kg jabłek! Zebrana kwota, która przyprawiła o zawrót głowy moje młode sprzedawczynie Misię i Helę wyniosła 1152 zł i zostanie przeznaczona na wykonanie i montaż drewnianego okna w szczycie pracowni. Wiem, że Ci co chodzą na zajęcia ucieszą się, że już tak nie będzie wiało – aktualnie funkcję okna spełniają w tym miejscu bowiem drzwi od szafy.

Dziękujemy za przybycie ale i za wyrozumiałość w kwestii niedopracowanego sytemu ważenia. Jeszcze raz przepraszam przesympatyczną rodzinkę, których jabłka spadły z wagi. My same nie możemy się już doczekać następnej edycji, impreza na pewno będzie cykliczna i wystaramy się o jakaś porządną wagę szalkową Społem. Jesteście Wielcy.

Wesprzeć Dom w Kamionku można również dokonując wpłat na konto bankowe Stowarzyszenia Zachowania Krajobrazu Kulturowego Elfrida nr 63 1600 1462 1885 3818 2000 0001 – darowizny te możecie później w całości odliczyć od Waszego podatku dochodowego jako poczynione na rzecz organizacji pozarządowej której cele statutowe dotyczą działalności kulturalnej oraz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *